Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 9103 komentarze

Problemy z posmoleńską dematerializacją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Doszliśmy do stanu, w ktrym lepiej nic nie wiedzieć. Może nie lepiej. Bezpieczniej.

Mija dwa i pół roku od „katastrofy” smoleńskiej i stan naszej wiedzy „w temacie” jest nikły.

Mamy raport MAK i mamy raport Komisji Macierewicza.

Raport Komisji Macierewicza zajmuje się właściwie wyłącznie obalaniem zbioru ewidentnych bzdur, z których składa się raport MAK. W czasochłonnym śledztwie eksperci udowodnili, że nie istnieją pancerne brzozy, że Tu-154 nie może wykonać beczki na wysokości 15 metrów, że resztki samolotu zeskładowano w hangarze na Siewiernym zostały rozerwane dwoma wybuchami, a nie rozpadły się w wyniku uderzenia o ziemię, że wizualizacja została sfałszowana, że lot Tu 154 101 był lotem wojskowym, a nie cywilnym etc, etc.


 

Przypomina to sytuację, gdy ktoś oskarżony o to, że jest wielbłądem, resztę życia spędza udowodniając, że nim nie jest.


 

Myślę, że lepszym sposobem na wyjaśnienie prawdy byłoby prześledzenie ofiar seryjnego samobójcy. Ofiarami są wyłącznie ludzie, którzy za dużo wiedzą.

Są to trzy grupy ofiar:

 • ci, którzy zginęli poddając w wątpliwość śledztwo w sprawie katastrofy w Smoleńsku oraz głosili niewygodne fakty

 • ci, którzy zginęli ze względu na katastrofę CASY

 • ci, którzy zginęli z kręgu Leppera


 

Zacznijmy może tę listę od Siergieja Tretjakova. b.agenta KGB, a potem Służby Wywiadu Zagranicznego (SVR), który w 2000 roku podjął współpracę z CIA. Według dziennikarzy włoskiego tygodnika “L'Espresso” miał on umrzeć na zawał serca w czerwcu 2010 r.

Tretjakow na potrzebę Stratforu dokonał rekonstrukcji wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Dwanaście dni po katastrofie pisał: “Rosjanie mają takie scenariusze zabicia również innych zachodnich przywódców, które mogą być w każdej chwili wykonane”.


 

Czyli możemy założyć, że gotowy scenariusz zamachu został przygotowany zawczasu. Ile czasu potrzebowano na przygotowanie tego planu?


 

Kiedy w sierpniu 2008 Rosja napadła na Gruzję przyznała się, że planowała to z 4-letnim wyprzedzeniem.


 

Kadencja Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego rozpoczęła się 23 grudnia 2005. W lipcu 2006 Jarosław Kaczyński objął stanowiska premiera. Jeżeli dodamy cztery lata na planowanie zamachu – mamy rok 2010.


 

W międzyczasie 23 stycznia 2008 wydarzyła się mocno tuszowana i słabo wyjaśniona katastrofa lotnicza w Mirosławcu wojskowego samolotu CASA C-295 M numer 019, w której zginęła spora część naszej kadry lotniczej.

W Smoleńsku zginęła reszta kadry dowódczej. Potem nasz nie-rząd zlikwidował wojsko, które obecnie – jak za rozbiorów – służy głównie do oprawy pogrzebów różnych zasłużonych postaci.


 

12 kwietnia 2009 roku zginął chor. Stefan Zielonka, szyfrant, specjalista od wszelkich systemów łączności NATO oraz człowiek znający cała siatkę polskich agentów.

No cóż, wycieki informacji w niepowołane ręce się zdarzają.


 

23 grudnia 2009 roku powiesił się na kablu od odkurzacza Grzegorz Michniewicz - dyrektor generalny Kancelarii Donalda Tuska, podwładny min.Arabskiego. Posiadał certyfikat dostępu do informacji tajnych. W tym samym dniu z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154.


 


 

25 marca 2010 zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach prof. Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, który wykrył manipulacje w nagraniach czarnych skrzynek z CASY. Był wybitnym specjalistą w dziedzinie informatyki w zakresie automatycznego rozpoznawania mowy i cyfrowego przetwarzania sygnałów.


 

10 kwietnia 2010 nastąpił zamach. Nie był tajemnicą. W końcu nie kto inny jak Komorowski, nasz rodzimy wielbiciel WSI i obecny kandydat na gubernatora Priwislinskiego Kraju zapowiadał pogodnie: „…”no, wie Pan, przyjdą wybory prezydenckie albo Prezydent gdzieś poleci i to się wszystko zmieni.”

No i się zmieniło. Pan marszałek został z marszu prezydentem i teraz wszelkie ważne decyzje dotyczące sił specjalnych, sił zbrojnych czy przemysłu zbrojeniowego podejmowane są w Belwederze, podczas gdy premier Tusk dalej harata w gałę.


 

Bezpośrednio po zamachu ginie spora grupa ludzi, którzy za dużo wiedzą.

To był okres naprawdę ciężkiej harówki specsłużb. Pracowali nawet w weekendy.


 

18 kwietnia 2010 r. w wypadku samochodowym zginął Mieczysław Cieślar, biskup Diecezji Warszawskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Cieślar zajmował się sprawami inwigilacji środowisk protestanckich przez SB.

Podobno otrzymał telefon od Pilcha już po katastrofie.


 

2 czerwca 2010 r. w Moskwie na sepsę (według oficjalnej wersji) zmarł Krzysztof Knyż . Jednak zachodnia prasa pisała, że został zamordowany we własnym mieszkaniu. Był operatorem kamery "Faktów" TVN. Był jednym z pierwszych reporterów, któremu udało się znaleźć na miejscu wypadku, zanim rosyjskie siły specjalne zmusiły ich do opuszczenia terenu. Podobno sfilmował lądowanie TU154.


 

6 czerwca 2010 r. w wypadku samochodowym ginie prof. Marek Dulinicz, szef grupy archeologicznej, w przeddzień wyjazdu do Smoleńska. Prace polskich archeologów pięć miesięcy później prowadzone były już wyłącznie na potrzeby rosyjskiej prokuratury.


 

15 października 2010 r. Zostaje zamordowany Eugeniusz Wróbel. Zajmował się tematyką komputerowych systemów sterowania lotem samolotów, precyzyjną nawigacją satelitarną dla lotnictwa, przepisami i prawem lotniczym. Minister Wróbel, ekspert komisji sejmowej badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej, zdążył wypowiedzieć wiele krytycznych opinii na temat upadku tupolewa. Twierdził, że szczątki samolotu, który spoczywa w Smoleńsku, to tak naprawdę wrak po Tu-154 M 102, a nie 101.


 

W maju 2011 zmarł Ryszard Kuciński, prawnik Andrzeja Leppera. Lepper miał u niego zdeponować najbardziej tajne dokumenty.


 

Pod koniec czerwca 2011 r. popełnia samobójstwo Wiesław Podgórski, były doradca Andrzeja Leppera.


 

W lipcu 2011 r. zmarła w Moskwie Róża Żarska, adwokat Andrzeja Leppera,


 

5 sierpnia popełnia samobójstwo Andrzej Lepper. Jak zwykle w sobotę. Istniał w polityce dzięki posiadaniu „haków”. Wszystkie ważne dokumenty deponował u Kucińskiego, który zginął trzy miesiące wcześniej.


 

W czerwcu 2011 roku powiesił się oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.


 


 

7 grudnia 2011 wiesza się w łazience ośrodka wczasowego w Indiach Dariusz Szpineta - zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska kwestionując oficjalne ustalenia.


 

16 czerwca 2012 roku popełnia samobójstwo gen.Sławomir Petelicki, były dowódca jednostki "Grom". Ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Kilka dni po katastrofie smoleńskiej gen.Sławomir Petelicki ujawnił, że politycy partii rządzącej dostali SMS o treści: "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił". Zdaniem Petelickiego autorem SMS-a miał być ktoś z trójki: premier Donald Tusk, szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski, bądź rzecznik rządu Paweł Graś. Petelicki miał doskonalą wiedzę o tych ludziach, często wskazywał kogo należy odwołać z danego stanowiska a kogo powołać na jego miejsce by zacieśnić związki Polski z NATO. Zmarł na skutek ran postrzałowych. Początkowo media podały informacje o czterech strzałach w plecy, następnego dnia skorygowali do jednego strzału. Najpierw podano, iż był to strzał w skroń, potem w twarz, następnie “strzał w głowę”. Ostatecznie media podały informację o strzale w potylicę. Jeśli to prawda ze Sławomir Petelicki „strzelił sobie w potylicę” i na skutek wystrzału został uszkodzony lub przerwany rdzeń przedłużony to jest typowo sowiecka technika zabijania połączona z zadaniem niewyobrażalnego bólu.


 

6 września 2012 zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach prof. Urbanowicz - w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym, że serwery PKW znajdowały się na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków. Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji, były filtrowane i wracały do Polski.

6 września 2012 zginął również Józef Szaniawski, politolog, sowietolog, publicysta, wykładowca UKSW. Rzekomo spadł w przepaść. Świadków nie było. Profesor wskazywał na skokowy wzrost wpływów rosyjskich na szczytach władzy w Polsce po 10 kwietnia 2010 roku.


 

28 października 2012, w nocy z soboty na niedzielę zginął chor.Remigiusz Muś,technik pokładowy Jaka-40, który wylądował na lotnisku w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. z dziennikarzami tuż przed katastrofą smoleńską.

Chor.Remigiusz Muś ujawnił między innymi, że kontroler z wieży na smoleńskim lotnisku, wydał im komendę o zejściu na wysokość 50 metrów. Technik pokładowy z Jaka-40 zapewnia, że słyszał jak identyczną komendę otrzymała załoga TU-154M, a także rosyjskiego Iła-76. Chor. Remigiusz Muś mówił również, że tuż przed katastrofą prezydenckiego tupolewa słyszał silniki Tu-154 i dwa wybuchy. Wówczas nie skojarzył ich źródła.

Oświadczył też, że miejsce katastrofy było od pierwszej chwili dekomponowane:"zauważyłem, że do poszczególnych stanowisk, utworzonych przez służby znoszono części samolotu. Tych stanowisk było tam już wtedy kilka."


 

Żebyż to tylko ludzie się dematerializowali! Poza ludźmi dematerializowały się i inne elementy rzeczywistości. I to wcale niemałe. Choćby taki hangar...


 

„Zaczęło się od niewinnego przejęzyczenia Tomasza Szczegielniaka, który był jednym z niewielu żegnających delegację udającą się na uroczystości do Katynia 10.kwietnia 2010 roku.


 

„Nie widziałem tego, no, z prostego powodu, że cały czas byłem wtedy w tym hanga... w termi... na terminalu i byliśmy zajęci obsługą tych wszystkich osób, które miały towarzyszyć panu Prezydentowi.” ..."

Zamawiającym rozbiórkę hangaru nr 21 w kompleksie wojskowym lotniska Okęcie była instytucja podległa MON - Stołeczny Zarząd Insfrastruktury . Data ogłoszenia przetargu to 30.04.2010 roku, niecałe trzy tygodnie po tragedii smoleńskiej. Do 25 maja 2010 roku był czas na składanie ofert, a termin ukończenia rozbiórki hangaru kończył się w grudniu tego samego roku.”


 

http://clouds.salon24.pl/399036,byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010


 

Innym ważnym zaginionym jest Tu-154 102. Jego ostatni lot odbył się w październiku 2011 roku.

Czy wciąż przebywa w hangarze w Mińsku Mazowieckim, na terenie Bazy Lotnictwa Taktycznego, czy został już sprzedany "potencjalnym oferentom z państw byłego bloku wschodniego" – jak donosił Onet?


 

Last but not least - niemniej ważnym zdematerializowanym jest rozwiązany w grudniu roku 2011 36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego im. Obrońców Warszawy (36 splt).


 

A najbardziej zdematerializowaną jest niepodległa Polska.


 


 


 


 


 


 


 

 

KOMENTARZE

 • @Autorka
  *5!

  Za zebranie tych wszystkich faktów, które w ten sposób tworzą ciąg logiczny.....wyjaśniający drogą pośrednią co prawie wszyscy wiemy od początku.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:28:44
  Dzięki:) Dzisiaj elig pisze o tym, że media niezalezne omijają temat Komorowskiego, bo się boją. A Gazeta Polska rewelacje o chazarsko- ubeckim pochodzeniu Pierwszej Damy podała już po wybraniu Komorowskiego na prezydenta - a przecież musieli o tym wiedzieć przedtem.
  http://naszeblogi.pl/41256-strach-przed-komorowskim-i-notka-sciosa?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi
 • @sigma 16:42:57
  O komoruskim oni wiedzieli od zawsze:))))

  Pozdrawiam:)

  I biorę się za czytanie linku.
 • .@.............
  Tak . 5+
  B.k
 • @sigma
  ...//A najbardziej zdematerializowaną jest niepodległa Polska.//...
  ......i prawda.
  Notka o kaszalocie miała najwięcej wejść i komentarzy w historii portalu "Niezależna".
  Potem miałem zablokowany dostęp
 • @cyborg 18:10:23
  Mnie dziś zablokowano za pisanie prawdy o parchobolszewii. Sakiewicze trzęsą dupami przed parchobolszewią. Pzdr!
 • @sigma 16:42:57
  Ja te materiały o Szczynukowie, kaszalocie miałem przed wyborami, prosiłem Sakiewicza, GP, niezalezna.p; by opublikowali bo to bardzo ważne, żadnej odpowiedzi nie było, to im napisałem, że są takim wentylem, zablokowali mnie na czas wyborów bym czasem nie napisał w komentarzach a cenzor przepuścił. Sakiewicz, Ziemkiewicz, etc... są u mnie przegrani. Ja się pisać nie boję jak Ścios choć do niego mam pewne zastrzeżenia, czy Elig, Zygmunt, etc.Dałem Ci 5!!! Pzdr!
 • @sigma 16:42:57
  Sąd w Opolu jak na razie milczy w mej sprawie, ponieważ trafiła poubecka kosa na polski kamień z głęboką wiedzą, boją się konfrontacji i nie wiedzą jak moją sprawę rozegrać bym ich nie ośmieszył, a wysłałem im już 2000 maili, do przetrawienia, zapoznania się z materiałami i załączenia do akt. Przy ich yntelekcie zapoznanie się ze wszystkim, także z komentarzami, zajmie lata świetlne, co dzień im coś wysyłam jak i do prokurator Fratczak, tytułując ją nadczynownik, towarzyszka, filosemitka, szabesgojka no i pustak yntelektualny, etc...na dziś bez odzewu, bo stawienie się 28.08 olałem, jestem głuchy, dostarczyłem zaświadczenie lekarskie, że mam zapalenie uszu, i to, że na aparat słuchowy będę zbierać 2 lata przy mej rencie, oraz, że obrałem metodę Marguilusa, Kiszczaka, oraz, że nie mają tłumacza migowego, a ja na dziś tego języka nie znam i uczyć się nie zamierzam. Pzdr1
 • @Kula Lis 19:00:54
  :)))))))))!!!!!!
 • @ Sigma
  .

  Z jedną poprawką - nie sami Ruscy, nie sami...
 • @KOSSOBOR 19:30:03 każdy mail z bardzo obszernym materiałem, koentarzami zaczyna się tak.
  Najbardziej tropionym w tym Kraju przestępstwem jest wyznawanie prawdy!!!! czyli "Prawda jest zawsze antysemicka." lecz Prawda obroni się sama.
  Czy Polska zasługuje na miano „państwa prawa”? Niestety w tej kwestii coraz bliżej nam do Wschodu niż do Zachodu Europy -
  ("Pan profesor Adam Strzembosz, pierwszy prezes Sądu Najwyższego po przełomie 1989 r., powiedział znane słowa, że 'środowisko sędziowskie samo się oczyści'. No i jak się oczyściło, to my dziś widzimy.")
  [Przypomnienie należnych mi praw. Przypominam, że Polska jest sygnatariuszem PDPCzł. o czym poniżej - "Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice." Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego, 10 grudnia 1948.] - [trudniej manipuluje się obywatelami, którzy jako naród mają poczucie własnej wartości (narodową godność), żaden sąd, sędzia, prokur(w)ator czy parchokomuch, ubecki kapuś nie złamie mi kręgosłupa moralnego i patriotycznego. Tak mi dopomóż Bóg, Bóg z Nami Polakami a obrzezany sierpem, kozikiem chuj z wami parchobolszewikami i rodzimymi renegatami, szabesgojami!] -
 • @KOSSOBOR 19:30:03 a kończy tak
  POL COA Rak.svg Zapodał: Kula Lis62 herbu Rak
 • @Kula Lis 19:41:06
  pieczęć z herbem, tylko mi się nie wkleiło.
 • @Kula Lis 19:42:12 Warnia
  Warnia (Borowa, Rak, Warna) – polski herb szlachecki. 1413 najstarsza wzmianka o herbie w zapiskach sądowych. Opis herbu W polu srebrnym rak czerwony w słup.
  Klejnot – takiż sam rak.
  Labry: czerwone podbite srebrem. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/POL_COA_Rak.svg
 • @Kula Lis 19:46:26
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d2/POL_COA_Rak.svg/475px-POL_COA_Rak.svg.png
 • @sigma
  Wejście Smoka z 5*
 • @KOSSOBOR 19:31:30
  Przecie pisze, że rączka w rączkę z WSIokami.
 • @Kula Lis 18:50:32
  Niezalezna jest tak niezalezna, jak Obywatelska (Platforma lub Milicja) jest obywatelska.
 • @tadman 21:03:50
  ;))
 • @cyborg 18:10:23
  Zobacz - jak Ci się zdaje - czy katastrofa w Mierosławcu to była próba Smoleńska, czy po prostu metoda specsłużb na pozbywanie się osób przy użyciu samolotu?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1f9QD2BLKBA
 • @koniecPOLSKI 16:58:45
  Dzięki:)
 • @Kula Lis 19:53:51
  :)
  Przyprawisz ich o chorobę psychiczną z tą deklaracją praw człowieka! :)))
 • @sigma
  Świetny tekst. Należałoby zebrać wiadomości na temat każdego kroku i każdego wydarzenia związanego z lotem. Poczynając od Okęcia. Jak dojechali , kto ich odwoził, gdzie się zatrzymał, kto widział odlot, kto i gdzie się żegnał. Potem kwestie tych tragicznych śmierci. Krok po kroku. Tymczasem - jak to w Polsce- powstały zwalczające się koncepcje i nieżyczliwe wzajemnie grupy ich głosicieli.
  Gdzie się podziało niezależne dziennikarstwo śledcze?. Grupa dziennikarzy z GP prowadzi badania według swojej koncepcji. A reszta? Czy wiesz, że gdy prosiliśmy dziennikarzy o zajęcie się sprawą Adwenta co do jednego się wycofali, choć dostali materiały. Nikt z nas cywilów nie jest uprawniony do rozmów z rodzinami , w prokuraturze czy na policji. I nie jest to nasz zawód.
 • @Iza 06:31:38
  Witaj

  Cyborg właśnie to robi. Obiecał monografię o bezspornych faktach dot. Smoleńska.

  Uściski
 • @sigma
  Ja już punkt ciężkości komentowania przesunąłem na Prawy Nurt.
  Tam znajdziesz moje refleksje i uwagi.
 • @sigma
  Wspaniała notka! Dzięki!. Wątpię czy jednak czy na niełonie zagnieździ choćby w polecanych, choć trzeba mieć nadzieję :)) BTW, z tym lądowaniem tutki na Siewiernym ("Podobno sfilmował lądowanie TU154") to jednak nie wydaje mi się, tam już był Jak i wiele osób jednak.
 • @sigma 22:00:46
  Wiem!!!Pzdr!
 • @KOSSOBOR 01:50:23
  Oto mi właśnie chodzi!!! Pzdr!
 • @administracja
  jak znajdę jakis stół to chętnie odszczekam me niecne pomówienia sugesytwne! hau, hau, hau - juz teraz nawet, choc bez stołu, to jakos nieporzyzwoicie. Btw:

  1) Contessa na Niepoprawnych zwróciła mi uwagę, że nie dodałam jeszcze dwóch ważnych ofiar seryjnego:
  Adam A.porucznik BOR, w sierpniu 2012 oddelegowany do pilnowania ambasady polskiej w Ałma Acie.
  Dziwnie "wyautowany" z obowiązków na chwilę czyli na 7 i 10 kwietnia 2010 r., i na odbiór tutki 101 z Samary.
  Podobno "pobił się" na śmierć, też jakoś w weekend.
  Zmarł 7.11.2012.

  I jeszcze jeden - Krzysztof Zalewski, ekspert lotniczy, zamordowany 10.12.2012 r.

  Czytaj więcej na: http://sigma.prawynurt.pl/klub-dyletantow/problemy-z-posmolenska-dematerializacja,1068.htm
 • @KOSSOBOR 01:50:23 tym także
  "jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem"
 • @KOSSOBOR 01:50:23
  Zajrzyjcie do Protokołów Mędrców Syjonu. Czy to reżim mułłów, czy to reżim putlerowski, żydomarksistowski w Chinach, Polsce, Brukseli, etc...etc...to wciąż niezmiennie reżim żydowski. Na tym polega synarchia NWO. Wszystkie strony konfliktów są obstawione przez koczowników. Przecież to przerabialiśmy już w przeszłości, czy historia nikogo i niczego, nic nie nauczyła?
 • @Kula Lis 13:04:04
  Tworzymy JUDEOPOLONIĘ a Komorowski koronuje się na króla.

  Masz Piękny herb Kulalisku .Stary i rzadki. a Indygenat do tego Masz?

  Pozdrawiam.
 • @
  Raczek - Pancerny, dzielny i zbrojny i robi że ;"Wycofuje się tyłem a Tnie ! '
 • Moskwa najwidoczniej traktowała umizgi Lepera dlo Lukaszenki tak jak katasztrlofalnego bliźniaka dlo Szewartnadzego
  Ale któtki termin zamachu po przywróceniu polskiego obywatelstwa palestyńskim dezerterom Andersa wskazuje na antysemickie wątki zamachu na Lecha Kaczyńskiego i antyfeministyczno homofobiczne na jego damę dla kopulacji in vitro łaskawą.
 • @koniecPOLSKI 14:00:37
  Tak, oryginał mówiący za jakie zasługi dla Królestwa z pieczęcią królewską, podpisem Władysława III Warneńczyka ma Mama, oprawiony wisi na ścianie w pokoju gościnnym, ja mam odbitkę także wisi na ścianie, Mama ma sygnet rodowy z tym herbem, ja go odziedziczę, bom najstarszy, a Mama niech, żyje jak najdłużej, do dziedziczenia mi nieśpieszno. Pzdr!
 • @koniecPOLSKI 14:00:37 a to herb rodowy Dziadka starszy od herbu Babci
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/Jastrz%C4%99biec_herb.svg/430px-Jastrz%C4%99biec_herb.svg.png Pierwsza wzmianka 1319 (pieczęć), 1335 (zapis)
 • @Kula Lis 14:18:25
  Inna część rodu Dziadka ma taki: Bończa http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b7/POL_COA_Bo%C5%84cza.svg/455px-POL_COA_Bo%C5%84cza.svg.png
 • @Kula Lis 14:24:52
  Toś Muzealny Okaz! Pozazdrościć. Trochę kiedyś się w tym grzebałem i Wiem że po 1863 tak nas przetrzepali w Królestwie że wstyd wspominać.
  Kto jest Kto? To wiedzą tylko Żydzi . zobacz :www.jewishgen.org/
  Wszystkie Dokumenty wywieźli do Ameryki - mają Cały Świat. Nasze Genealodzy.pl i podobne to bida.Teraz odtwarzają i Naprawiają Archiwa .
  a z herbarzami to Coś Minakowski ale te"Pokolenia Sejmu Wielkiego" to chyba Wielki ale Żart. Nie dość ze nic To nie daje ani majątku ani Zaszczytów-Dochodów, to Kłopot i naogół Nieprawda tylko legendy Wystarczy pokopać po Archiwach te księgi Cyrylicą i Nieczytelne jeśli zachowane. Przechowałeś się i powinieneś być pod Ochroną i to Szczególną . Zawisza sobie kombinował ,długo się nie mógł zdecydować nim sobie Wybrał . Zmienił kolor i to Wszystko.
  Masz komu przekazać? Bo to tylko Nadzieja by się Rasa nie Zpsiła
  a co z Dobrami? Wiesz Rabuś i Złodziej to zawód Specyficzny, Wieszają takiego a On Nogami wierzga "że Nie Odda i co robić?
  Ale Poczucie własnej Wartości i Godności to Rzecz Najważniejsza.Tylko to Pozostaje .
  Dodam: " Miasteczka,z których wywodzi się większość Polaków, były tak zażydzone, że każdy, nie potrafiący wyliczyć swych przodków do szesnastu w górnym rzędzie, może być pewien, że miał w rodzie i Srula, i Salcię. Że się teraz uważa za Polaka? Dobrze. Niech mu będzie. Ma do tego prawo. W dodatku wynajduje sobie i herb".

  Okazuje się że po latach Ludowej Demokracji
  znów mamy swe "Elity",natłok wręcz Arystokracji
  To fakt oczywisty, my Naprawdę Mamy !!!
  choć przez lata rzadził tylko Plebs i Chamy.
  Jest Szlachta Karmazynowa, Mińska ,Pińska a nawet i Damy
  a każdy swój Herb może wywiesić z nad bramy
  To nic,że pośród liczne Icki ,Szymki ,Mośki
  a po kądzieli Kaśki ,Kryśki,Zośki....
  Vivat! Rośnie Nowa Elita i Arystokracja
  Rośnie bezrobocie,Rośnie Emigracja,
  Wzrastają Kredyty,Raty oraz Długi,
  Ceny, Podatki a nawet VAT i to po raz drugi.
  To Ważne ! bo Wszystko Rośnie i Rozkwita
  tylko nie wiadomo, gdzie jest Ta Rzeczypospolita...
 • @koniecPOLSKI 14:56:13
  Mam komu przekazać ponieważ mam Córkę, dwu Synów, Wnuka, oraz niedawno urodzoną Wnuczkę. Brat ma dwu Synów, Wnuczkę i Wnuka, Siostra Córkę, Syna no i Wnuka. To co piszesz to prawda, nam żydobolszewia zabrała majątek na Wołyniu i nie tylko tam, także w Warszawie, nie do odzyskania. Na Wołyniu Dziadek przed wejściem bolszewików zakopał majątek, precjoza, broń, gdyby znaleźli to zabiliby ich wszystkich, a tak zeżarli bydło ze skórą, flakami, kopytami, łamali drzewa by zerwać owoce, ot taki kulturnyj narod, czasy, rowery służby, konie bryczki zabrali, a rodzinę na sybir 10.02.1940 wywieźli. Indygenat, sygnet i trochę biżuterii Babci przechowała Jej siostra która przed bolszewią wyjechała na zachód, po wojnie zwróciła. Zmarła w Londynie. Pzdr!
 • POPRAWKA. LEPPERA ZABILI W PIĄTEK, A NIE W SOBOTĘ.
  5 sierpnia 2011 to był piątek. Byłem tam wtedy osobiście. Henryk Krakowiak i Dariusz Komorowsi stali z Krzyżem. Pamiętam, są nagrania.
  ------------
  "(...) 5 sierpnia popełnia samobójstwo Andrzej Lepper. Jak zwykle w sobotę. Istniał w polityce dzięki posiadaniu „haków”. Wszystkie ważne dokumenty deponował u Kucińskiego, który zginął trzy miesiące wcześniej.(...)"
 • @telewidzacy 14:07:17
  Ban za prwdziwie turańskie chamstwo. Nie kasuję komentarza, aby każdy mógł to stwierdzić naocznie.
 • @sigma 15:46:09
  Miałem Cię o to prosić, dzięki! Pzdr!
 • Nie doceniasz Rosjan pytając ile czasu potrzebowali na przygotowanie planu.
  Ja tam nie wiem, ile go potrzebowali. Za to znając Rosjan i samą matiuszkę-Rosiję, wiem, że Rosjanie traktują wrogów BARDZO poważnie. I w związku z tym plany likwidacji wroga oni po prostu MAJĄ. Kij tam z Gruzją. To był przystanek na drodze.
 • @ hoho... ;-)
  http://www.youtube.com/watch?v=xF6vYANZU1Y&list=PLF99C6D28765A5AF1&index=12
 • @Kula Lis 15:17:32
  Kulalisku ! Herb i szablę dziedziczy się po Ojcach , nie po mamie .Ja mam tylko herby w rodzinie i koligacje a sam mam tyko szable i choć kilka, to
  po "kądzieli' się nie liczy.
  Zazdroszczę Ci bo to ładne i bym se zrobił na ścianę a nie śmiem sobie przywłaszczać ,bo to jeszcze przed Zaborami kosztowało szyję a raczej Głowę na tej szyii. Po Zaborach Odwrotnie. Jak masz "Papiery" to Skarb Bezcenny! Pilnuj jak oka w głowie. Mam Córkę nie mam kłopotu!
  Dziadek ze strony Ojca z Królewszczyzny i z tradycją i legendą Powstania Styczniowego i nie tylko ale to Opowiadania i legendy może i dość prawdopodobne a może i jakieś geny ,bo tam jaśnie Państwo na Zjazdy Sejmowe i sejmikowe a Wolni chłopi zobowiązani byli kwatery ,wikt i opierunek na ów czas zapewniać.
  Ciągoty zawsze miałem do bitki , szabli i wypitki ...
  Poważnie mówiąc:
  " Bycie chłopem daje komfort psychiczny, że żaden z przodków nie podpisał się pod rozbiorami, nie uczestniczył z żadnym rokoszu, nie rozpętał powstania listopadowego. Nie ogłosił liberum veto, nie był ani w Targowickiej ani w Barskiej ."
  Po za tym Potocki Chłop,Potocki Szlachcic .Potocki żyd i Potocki Zdrajca.
  Nazwisko o niczym nie świadczy tylko Włości a włości już niema większośći Waszmości i Jegomości. Swoje znalazłem w annałach aż z 1415 r. nic z tego nie wynika! Może w Anglii albo Francji jeszcze tak. Polska Genealogia to ZABAWA! ale Ciekawa i Miła!
  Pozdrawiam!
  a herbu zazdroszcze bo Piękny i naprawdę rzadkość.
 • @koniecPOLSKI 16:51:41
  Mamusia popełniła mezalians.
 • @fan-wolności 16:58:04
  Ruskie symulatory nie nadawały się do szkoleń ponieważ były stare, nasz miał zachodnią awionikę, etc, więc te szkolenia były zbyteczne, niczego by nowego nie wnosiły. Piloci mieli i tak wylatywane godziny, więc po co szkolić za duże pieniądze? To tak jakby kierowcę Rolsa szkolić na maluchu, lub Fiace 125P.
 • @bez kropki 16:13:51
  To się bez kropko mylisz.
  Ruskie nigdy nie zapominają urazy. Przekonał się o tym nawet Trocki w Meksyku.
  Lech Kaczyński zepsuł im huczne zajęcie Tbilisi i upokorzenie Gruzji. Tego się nie zapomina. I trzeba się zemścić. Wot taka kultura.
 • @Kula Lis 17:21:42
  Mówiąze kundle są madrzejsze i sprytniejsze. Rasa to degeneracja. Racja?
 • Wszyscy!
  Fragment wraku smoleńskiego
  By KSC on 28/09/2013 in zamach warszawski

  +++

  Zdjęcia prezentowane poniżej otrzymałem od pewnej osoby, znanej mi od wielu lat w kontaktach na drodze elektronicznej.

  Osoba ta oświadczyła mi, że okazano jej do wglądu taką część szczątków Tupolewa smoleńskiego – fragment ten miał być odnaleziony na polanie zalegania tego wraku i później przemycony do Polski. Osoba ta sfotografowała ten obiekt i przysłała do mnie jego fotografie twierdząc, że podane jej okoliczności znaleziska powinny wiarygodnie świadczyć o „oryginalnym pochodzeniu tego elementu jako wraku smoleńskiego z dnia 10 kwietnia 2010 roku”.

  Kiedy wysłałem kilka konkretniejszych pytań do tej osoby w sprawie tego znaleziska, to nie otrzymałem jakiejkolwiek rzeczowej odpowiedzi. Później osoba ta napisała do mnie – z innego adresu mailowego – informując mnie o tym, że jej skrzynka pocztowa została zablokowana przez Microsoft. Pomimo usiłowań przejęcia skrzynki pocztowej do ponownego użytkowania, starania te okazały się bezskuteczne. Kiedy ponownie podjąłem wątek przerwanej wymiany myśli, to osoba ta zamilkła całkowicie i nie odzywa się do mnie do dnia dzisiejszego.

  Przerwanie naszej wieloletniej znajomości nastąpiło dokładnie w tym samym czasie, kiedy Salon 24 wyłączył środowisko blogerskie FYM(1).

  Osoba, która nadesłała do mnie te zdjęcia, jest jedną z kilku osób (zaangażowanych w wymianę smoleńską ze mną), które zamilkły w tym samym czasie, co akcja blokowania FYM na portalu Salon 24. Osoby te jakby przepadły.

  (-) Krzysztof Cierpisz

  130928  +++  (1) http://gazetawarszawska.com/2012/06/24/smierc-w-maglu/  http://cnit.ssau.ru/virt_lab/krilo/
 • @Kula Lis 18:15:11
  http://i2.wp.com/gazetawarszawska.com/wp-content/uploads/2013/09/5.png?resize=150%2C150
 • @koniecPOLSKI 17:57:19
  To nieprawda, slogan ukuty przez bolszewię, by rasowym dorównać. Co pozostawili po sobie i nadal pozostawiają kundle a co ci rasowi. Pisać i wymieniać nie muszę, ponieważ wiesz. Pzdr!
 • @Kula Lis 18:27:30
  Masz Rację . A Ja Córkę i dwu świetnych wnuków. I herbowi choć to bosa szlachta Podlaska, to mam z głowy i już się nie martwię o herby.
  Herb bez włości bez Przyszłości i Radości. To tyle z Genealogi!
  GENETYKA jest ważna Tera , jak za Hitlera !. Wystarczy !

  Walcz! Nie wracaj na tarczy
  .
 • @jazgdyni 17:35:42
  Ale to niejako przy okazji. Bo poza tym, że óne pamiętliwe i mściwe, to obecnie prowadzą twardą a najprostszą politykę "nabijamy se kase i kto nam stanie okoniem to my mu kęsim". A plany na wroga mają zawsze, niezależnie od tego, co ów wróg wykombinuje w międzyczasie. No, jak im wlezie między wódkę a zakąskę, to mu nie urządzą uroczystego pogrzebu, tylko sprofanują ciało (to takie typowo turańskie...) Ale to będzie działalność niejako dodatkowa. Uboczna wobec planu głównego. O to mi chodziło.
 • @fan-wolności 16:58:04
  U nas się oszczędza na wszystkim... Nawet na monitoringu środowiska (co może być groźne dla populacji przygranicznych), że już o lekach dla ludzi nie wspomnę a Ty o jakimś symulatorze gadasz;)))). Tu nie potrzeba teorii spiskowych. Tu zdradę po prostu widać (lasy, ogródki działkowe, mieszkania komunalne, kataster, sprzedaż ziemi obcym, bogactwa mineralne, cała reszta tematów). Symulator to przy tym okruch z całego w/w zjawiska. Że przewodnika nie wzięli? A mogli wziąć?;) Wiemy to na pewno?;))
 • @bez kropki 21:36:08
  Bez kropki a z Sensem i Rozważne.
  Pzdr.
 • Sigma ja teraz
  o "pancernej" rosyjskiej brzozie, wysokiej jak topola lub sekwoja.
  Zabrakło głównego pytania: kto, kiedy i czym łamał brzozę? i to w przeciwnym kierunku!!! Oto jest podstawowe pytanie! Bo, to że brzoza została złamana a nie przecięta widać z profilu złamania. Szkoda, że nie ma żadnych zdjęć ze śladów na ziemi wokoło brzozy. Prawdopodobnie odkryto by ślady pojazdu gąsienicowego. Przecież linę przyczepioną do brzozy trzeba było jakoś naciągnąć... i brzozę złamać. Moze zrobione zdjęcia okolicy brzozy.. szczegółowa analiza mogłaby pokazać ślady w nieco większej odległości. Przecież ten pojazd musiał dojechać do brzozy a po złamaniu (to jest najbliższe otoczenie brzozy), odjechać. Te ślady przy odrobinie szczęścia można na takich zdjęciach znaleźć, o ile zostały zrobione. Stąd ta niwelacja terenu, wycinka drzew, etc...
 • Sigma.
  Raport Millera oparty jest na fałszywych przesłankach przepisanych od Rosjan. W ubiegły piątek prokuratura poinformowała dziennikarza „Rzeczpospolitej”, że „pancerna brzoza” została uderzona przez TU-154M na wysokości 770 cm. Była to już trzecia wersja tego kluczowego dla tragedii smoleńskiej parametru; początkowo prokuratura i raport Millera podawały, że chodzi o wysokość 5,2 m, a w ubiegłym tygodniu w wypowiedzi dla „Gazety Wyborczej” rzecznik prokuratury płk Rzepa oświadczył, że uderzenie miało miejsce na wysokości 9 m i że – co ważniejsze – prokuratura dysponuje zdjęciami potwierdzającymi ten fakt. 4 wersje i każda fałszywa Okazało się jednak, że to nie koniec cyklu kompromitacji prokuratury. 11 lutego 2013 r. opublikowano oficjalny komunikat, w którym czytamy: „ (...) brzoza została przełamana na wysokości ok. 666 cm, licząc od poziomu podłoża, a nie jak wcześniej podano omyłkowo – ok. 770 cm. Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie przeprasza za błędne podanie danych, będące niezamierzonym efektem oczywistej omyłki rachunkowej”. W tekście komunikatu wyjaśniono dodatkowo, że te 666 cm to nie wynik bezpośredniego pomiaru (pomiaru takiego nie dokonano przed podjęciem decyzji przez prokuraturę o ścięciu drzewa!), lecz obliczeń polegających na zsumowaniu wysokości fragmentów ściętych i pozostałego na miejscu pnia brzozy. Prokuratura wycofała się także z sensacyjnej informacji z 8 lutego br. jakoby średnica brzozy w miejscu zderzenia wynosiła 52 cm. Okazuje się, że ujawniono średnicę drzewa ściętego przez prokuratorów 1,5 m poniżej przełomu. Nie podano natomiast średnicy pnia brzozy w miejscu uderzenia i nie wiadomo, czy w ogóle prokuratura takimi danymi dysponuje. Tak więc mamy obecnie do czynienia z czterema wersjami danych na temat wysokości uderzenia samolotu w brzozę. Oficjalne instytucje państwowe związane z rządem premiera Donalda Tuska badające katastrofę smoleńską operują wartościami: 520 cm, 666 cm, 770 cm i 900 cm! Spodziewamy się w tej kwestii następnych sensacji... Widać bowiem gołym okiem, że prokuratorzy płk Zbigniew Rzepa i płk Ireneusz Szeląg zostali zaskoczeni opublikowaniem dokumentów rosyjskich, wskazujących na to, że „pancernej brzozy” nie było, a ta rosnąca na działce dr. Bodina została ścięta na wysokości metra od góry. Stąd konsternacja, nerwowe reakcje i... kolejne dane mające potwierdzić z góry ustaloną wersję wydarzeń. Dowody przeciw krętactwom Problem w tym, że informacyjny chaos, którego źródłem jest prokuratura wojskowa, dotyczy jednego z najważniejszych dowodów w śledztwie smoleńskim. Dotychczas byliśmy przekonywani, że to uderzenie w brzozę i utrata końcówki skrzydła doprowadziły do tragedii i śmierci polskiej elity. W ciągu ubiegłych 34 miesięcy napisano setki rozpraw naukowych, artykułów publicystycznych, przeprowadzono dziesiątki wywiadów na temat „pancernej brzozy”. Zwolennicy wersji rosyjskiej i wersji rządu Donalda Tuska kpili i szydzili z wszelkich prób podawania w wątpliwość faktu, iż samolot rzeczywiście uderzył w brzozę. Sam premier uznał za stosowne stwierdzić, że ci, którzy podejmują analizy prowadzące do weryfikacji tezy o „pancernej brzozie”, prowadzą działalność antypaństwową i on nie ma zamiaru zapoznawać się z wynikami takich badań! Cała ta mistyfikacja była możliwa tylko dlatego, że podstawowy materiał dowodowy został przez prokuraturę, sądy i administrację państwową pod pretekstem tajemnicy śledztwa skrzętnie ukryty. Teraz okazuje się, że utajnienie śledztwa miało ukryć oszustwa generał Anodiny powtórzone później w raporcie Millera. Opublikowanie na łamach „Nowego Państwa” oryginalnego „opisu miejsca wydarzeń”, sporządzonego przez rosyjski Komitet Śledczy już 10 kwietnia 2010 r., doprowadziło do upadku budowanej misternie przez prawie trzy lata mistyfikacji.
 • @koniecPOLSKI 19:07:33
  Polska to chyba jedyny kraj na świecie, w którym jego obywatele są adwokatami czytaj sprzedajnymi agentami, obcego państwa, na terenie którego zginął ich prezydent, powiem więcej, więcej już jest Rosjan, którzy twierdzą, że to był zamach !! Powiem więcej, mimo wieloletniej propagandy, wiedzą, że Polska była napadnięta przez sowietów, że w Katyniu sowieci mordowali, wreszcie że Polska była w niewoli po 45 roku. Tak to wygląda, Polaków elity wymordowano, Katyń, Polska w okresie żydokomuny 300.000 ofiar, Smoleńsk. Rządzą srule i ich PO pychadła. Zamiast elit mamy łachmytów PO sowieckich, dawnych fornali i niewolników, TW, donosicieli i jawnych agentów w roli "elit". Tak jak Premier Orban powiedział: wystaje im kufajka spod ukradzionego Armaniego, my mówimy słoma z butów, a sowiecka moda na kolekcjonowanie zegarków do tej PO ry nie minęła wśród PO komuszego bydła.
 • @Kula Lis 09:48:10
  Dobrze mówisz ! Ale dlaczego prowadzą tak "śledztwo" a Nasi za Nimi .że
  robią Wszystko aby wyglądało na Zamach.
  Przeciez nie ma Ofiar (masowych ) bo tych kilku nie ma co liczyć statystycznie. Bałagan z sekcjami i pochówkiem, Nieudolne maskowanie wybuchu (świadkowie że jakiś był) na które wskazują odłamki i szczątki
  wraku, Nieudolne wykrywanie "trotyla" a śladów aż tyla ? Niewiarygodne
  teorie : Antena,Brzoza,Beczka itp. jak też Idiotyzmy dr.Laska "przekroczenie masy krytycznej " (i rozpylenie samolotu po lesie ).
  Przecież Rosjanie To nie Durnie ,To wyjątkowo inteligentna Rasa bo skrzyżowanie Słowian z Mongołami Dżyngisa.Może o to chodzi aby z Nas zrobić Durni ,tzn. z tej całej Polskiej Elity. Aby Polacy się wnerwili i pogonili
  to bractwo a "przytulili" się z powrotem do łona Carskiej Korony .
  Tak bez Wojny. I takie pomysły były w historii.
  Rusz Głową ,masz Trzeźwe spojrzenie a ja niezawsze.
  Pzdr.
 • @P.S. - Walczysz z Chazarami?
  To idż się i Bij !
  Ja skoczę po kij,
  bo marnie może być z Nami!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej