Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 8581 komentarzy

Szczepionkowe ludobójstwo na Polakach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej

NWO wchodzi do  Europy na calego !!!
Cichcem przepisy przepchną, a potem rozsieja epidemie  i  wszystkich pod przymusem - zakolczykują.
A tumany w sejmie temu przyklaskują...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

“Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki, a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

(Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)”

Krzysztof Walter

//prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/06/26/nowe-przymusowe-szczepionki/#comment-9923

 

KOMENTARZE

 • Jezu drogi miej nas w swojej opiece ...
  http://paruzja.info/czerwiec-2012/147-01-06-2012-20-15-666-bedzie-wprowadzany-tak-samo-jak-kazda-szczepionka-jego-numer-bedzie-ukryty-w-chipie-do-ktorego-przyjecia-bedziecie-zmuszani
 • Zdaje się że prawie wszyscy posłowie poparli, jeden był przeciw.
  Jaka piękna samodemaskacja antypolskiej agentury.
  Listę tych co poparli, i wszystko jasne.
 • Przeciwko ACTA protestowali, przeciwko śmierci z igły nie,
  ciekawe są meandry myślenia społecznego.
 • Czy pamiętacie rok 2009?
  Panowała ponoć ,,pandemia", świńskiej grypy.Na wszystkich kanałach telewizyjnych zachęcano nas do wzięcia szczepionki. Po tej rzekomej pandemii okazało się, że śmiertelność była mniejsza niż przy normalnej grypie. Natomiast po wzięciu szczepionek zdarzały się wypadki śmiertelne i poważne powikłania. A firmy farmaceutyczne zarobiły krocie. Oczywiście w umowach było zaznaczone, że firmy nie biorą żadnej odpowiedzialności za powikłania a nawet śmierć.
  W tej chwili sytuacja jest bardzo ciekawa, bo jeśli wierzyć panu Krzysztofowi, to zmianę Ustaw poparły wszystkie partie i kluby parlamentarne. Więc, nasuwa się jedno, że, albo nie czytają Ustaw, albo wszystkim jest to na rękę i grają w jedną grę, tylko każdy pod innym płaszczykiem. Warto się dokładnie przyjrzeć tej sytuacji i już teraz nagłaśniać oraz rozliczać swoich parlamentarzystów. Bo inaczej szykujemy sobie bat na siebie i nasze dzieci. Jeśli ta Ustawa będzie wprowadzona to, może nam się szykować eksterminacja Polaków w białych rękawiczkach, zgodnie z prawem i przy pomocy ludzi których sami wybraliśmy.
  Polecam również zainteresować się, co jest w szczepionkach, które koniecznie chcą nam zaserwować.
 • @vortex 09:31:40
  O, własnie, lista! A właściwie tylko jedno pytanie: kim był ten jeden porządny człowiek?
 • @interesariusz z PL 09:59:46
  Nie mam złudzeń co do posłów innych frakcji - ale co do licha z posłami PIS? Czy któryś z nich ma coś w głowie?
 • @Magda. 11:36:41
  Staram się nagłaśniac ten cały szczepionkowy geszeft, który ma na celu jeno depopulację narodów zbędnych - zgodnie ze scenariuszem NWO - ale czuję się, jak ten Jan, co gadał do obrazu, a obraz do niego ani razu;)
 • @Wolnyczlowiek 02:34:30
  Znamię Bestii - ano własnie.
 • @sigma 11:48:39
  Jeżeli Kościół nie wypowie się w sprawie szczepień i wody to .....................................................................................................
 • @KOSSOBOR 12:10:13
  Ja bym chciała dowiedzieć się od posłów PIS. dlaczego głosowali za, do cholery?
 • @sigma 11:48:10
  Zgadza się. Ale w 2009 było trudniej bo o szkodliwości szczepionek
  nie wiele osób wiedziało. Dzisiaj ludzie mają troszkę więcej wiedzy i trzeba to wykorzystać. Proponuję, wysyłajcie emaile do swoich znajomych, wklejajcie linki na skype i Facebook itd. Nie bójcie się mówić o tym. Piszcie do różnych posłów i senatorów z zapytaniem oraz wysyłajcie im materiały o szkodliwości szczepień.
  Dziś z perspektywy czasu myślę, że 2009 rok to był test na ile sobie pozwolimy. Teraz przyszedł czas na działanie.
 • Jesteście wolnymi ludźmi , czy niewolnikami ?
  Bo w komentarzach widze tylko głosy niewolników.

  Powiedzcie - jak inspekcja sanitarna ma was zmusić do wziecia szczepionki (z fenolu).

  Nie miauczeć , tylko przekuwać kosy na sztorc, szykować butelki i benzynę i co tam kto jeszcz posiada (nie wnikam).

  OŚWIADCZAM UROCZYSCIE ŻE INSPEKCJA SANITARNA KTÓRA CHCIAŁABY MNIE ZASZCZEPIĆ WBREW MOJEJ WOLI PONIESIE 100% STRAT W LUDZIACH (I BĘDĄ TO "STRATY BEZPOWROTNE").

  I W DUPIE MAM , CZY CZYTA TO JAKIEŚ ABW , CZY SB CZY WSI , CZY INNE KUNDLE !!!
 • @
  Jak dzialac w tej calej masie zagrozen, aby sie ich ustrzec?
  Czy nawolywanie do samoobrony poprzez fizyczna likwidacje bandy czworga i calej panstwowej machiny zwracajacej sie przeciw nam, nie jest uzasadnione? Pozostanie w stanie uspienia, w stanie "jakos to bedzie", "nic mi nie zrobia" i ogolnej potulnosci, jest lepsze?
  @vortex Po coz Ci lista popierajacych skoro zrobili to wszyscy oprocz jednego?
  Magda. O nieczytaniu ustaw, tylko glosowaniu pod partyjnego sms-a, juz tu bylo na portalu.
  Sigma kontynuuj prosze ta prace i bardzo za nia dziekuje. :)
 • @prof. Czejna 13:22:14
  Niektórzy mogli być nieobecni, inni mogli wstrzymać się od głosu.
 • @prof. Czejna 13:22:14
  Rzeczywiście, to też jest bolesną prawdą.
 • @Magda. 13:29:54
  http://www.youtube.com/watch?v=RKCK0xJE4Jo&feature=g-u-u
 • @ckhopi 13:30:28
  http://www.youtube.com/watch?v=sB8QbiCmCwI
 • Poszukałam i...
  Kochani wszędzie tylko pod nr 15: "Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o podatku dochodowym" (ze stron sejmu). Nigdzie nie ma mowy o ww. głosowaniu. Nie straszcie ludzi!:(
 • Sundari nie sprawdziła dokładnie
  a jednak jest
  poniżej link

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=16&NrGlosowania=15

  "wyłamał" sie poseł PSL
  wyniki indywidualne głosowań

  http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/16_15/$file/glos_16_15.pdf
 • @s10 15:22:51
  Te wyniki indywidualne coś nie chodzą u mnie.
 • @vortex 15:28:58
  można je wczytać po kliknięciu na przycisk pdf(wyniki indywidualne) we wcześniejszym linku strony sejmowej
 • @Sundari 14:57:00
  Jest.
  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=293

  Przeciw głosował Andrzej Sztorc z PSL
 • NO TO NIECH PRZYJDĄ MNIE ZASZCZEPIC
  kula w łeb na dzień dobry
 • @policjant łapówkarz 15:59:51
  A to błąd. Przyjedzie jakiś funkcjonariusz drobny, bo mu dali taki rozkaz.
  Dlatego chciałem tą listę co głosowali za. Dla mnie to lista klientów do likwidacji przy pierwszej możliwej okazji.
 • @vortex 16:02:43
  jak będzies zmiał taką okazję to daj znać
 • Panikujesz
  Przeczytaj ze zrozumieniem ustawę (http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/293_u.htm), a potem komentuj. Rozsiewasz panikę bezzasadnie. Ale do tego na NE zdążyłem się już przyzwyczaić.
  Ps.
  Głosował przeciw Marek Sawicki (PSL).
 • @Mirek 16:12:24
  Przepraszam, a ten link to do czego? Skoro wiesz, że panikuje, to napisz gdzie się myli.
  Pod tym linkiem jest ustawa o zmianie dwóch ustaw. Aby znać stan prawny po jej uchwaleniu trzeba mieć dostęp do jednolitych tekstów tych ustaw po wprowadzeniu owych zmian.
 • @Małgorzata Dudek 15:39:56
  Mój błąd. Przeciw głosował Marek Sawicki. Sztorc nie głosował wcale. Pomieszały mi się rubryczki
 • @s10 15:22:51
  Proszę mi wybaczyć nie wyświetliła mi się ta strona wcześniej. I prosiłabym o inne wyrażanie się. Myślę, że "Sundari przeoczyła" byłoby bardziej odpowiednie.
 • O tym trzeba codziennie pisać.
  Ja już się rozglądam za emigracją.
 • @sigma 12:22:21
  A Ty jeszcze w nich wierzysz???!!!

  Realizują NWO przy tzw. "patriotycznej" muzyczce. A posłom obiecano, że ich rodziny i kumpli, których wskażą - nie zaszczepi się. To proste.
  Demokracja to wymysł z piekła rodem, jak się okazuje.
  I jeszcze okazuje się, niezależnie, co i przy jakich okazjach wygaduje JKM - że to jest NAPRAWDĘ BANDA CZWORGA. Nie miej złudzeń.

  Czekam na zdanie Kościoła. To ostatnia nadzieja - wezwanie do odmowy i nieposłuszeństwa.
 • @KOSSOBOR:"Jeżeli Kościół nie wypowie się w sprawie szczepień i wody to .............
  To co?
 • @sigma
  Trzeba się zbuntować i tyle, najgorsza w III RP nie jest tzw partia Moskwy, ale partia NWO, ci są najgroźniejsi... należą do nich praktycznie... WSZYSCY z osób, środowisk wpływu.

  Nie liczcie na PiS, gdybym na nich liczył, to nadal byłbym ich zwolennikiem, a odpuściłem jesienią 2011 po przegranych wyborach. 6 lat ponad wierzyłem że lepsze mniejsze zło... a jednak nie. Zło to zło. Masoneria działa w różnych rytach i jedni subtelniej, wolniej... a reszta w tempie rewolucyjnym, na takowe się zanosi.

  Przy obecnej mikrotechnice masowe szczepienie to wymarzona okazja na chipowanie, w każdym razie tresują posłuszeństwo, układają nas jak psy. Mamy im służyć. Przy okazji realizują wiele celów, na pewno otumanianie, sterylizacja, trują nas dranie, a mogą zabić wręcz po nazistowsku, zamiast fenolu jest wiele innych środków. Zgon czy inne działanie może być wywołane dodatkowymi czynnikami. Wielkie głowy nad tym pracują, ale ich zbrodnie już teraz są większe od zbrodni komunistów, nazistów. Tamci opętańcy znaleźli sobie godnych następców, niekiedy to kontynuatorzy.

  Oni nie ustąpią, żadne gadżety nie zastąpią chipa w ludzkim organizmie, zawsze możemy olać komórki, zegarki z gps i siecią, aparaty foto itd

  Myślę że skład szczepionek znanych nam z PRL ewoluował po 1989 i teraz dzieci szczepią jakimś "poprawionym" składem. Szokuje mnie też ilość szczepień i jawne skutki uboczne.
 • @ Autorka
  Pani Izo

  Już wcześniej czytałam,ale było późno i się nie ustosunkowalam.
  To ,co się dzieje,to się w głowie nie mieści!!!

  Nie wiem,czemu tylko jeden poseł okazał sie być rozsądny?...
  Pozwoliłam sobie skopiować,by posłać dalej

  Jestem wstrząśnięta,nie zmieszana,bo powinni być zmieszani ci ktorzy coś takiego podpisują

  Dziękuję za tak ważną informcję !
 • Reasumując, trza będzie wiać na Białoruś. Bo mam jakieś przekonanie że pod Łukaszenką takie numery nie przejdą.
  A jak tam zwieje kilka milionów Polaków, to Łukaszenko bez trudu zrobi z nich armię, która wyzwoli Polskę. A on oczywiście zostanie królem Polski.
  Już teraz wiecie dlaczego miglanc Migalski stary agent, i tysiące jemu podobnych tak zwalcza Łukaszenkę. Bo ta Białoruś pod Łukaszenką to może być dla Polaków ostatnia możliwość ratunku przed różnymi obłąkanymi pomysłami depopulacyjnymi. Lepper miał dobre stosunki z Białorusią, i pewnie dlatego musiał zginąć. Ale gdy po nim przyjdą tysiące, to już tak łatwo im nie pójdzie. I zobaczymy kto zginie.
 • Jak z powyższego wyraźnie widać
  polskie władze ustawodawcze ugięły się pod presją międzynarodowego lobby farmaceutycznego.
  Czyżby już wszyscy posłowie byli uwieszeni kieszeni międzynarodowych koncernów i instytucji finansowych???

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:12:53
  Na to wygląda. Starorzymsko zapewne uważają, ze petunia nie omlet;)
 • @sigma 20:00:30
  Miejmy więc nadzieję, że nie długo to będzie już trwało:)))

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 21:17:28
  Co do ostatniego zdania, to ciśnie mi się na usta banał o nadziei i poziomie umysłowym jej dzieci. Nie chcę jednak obrażać zacnej blogerki, bo też nie pod adresem blogerki to jest, lecz pod adresem instytucji. - Aż przykro mówić, ale jakoś tak czuję, że coraz mniej możemy liczyć na hierarchię. Ale może próbka z którą miałam do czynienia nie była reprezentatywna. No nic. Trza robić swoje i tyle.
  Pozdrawiam
 • @bez kropki 17:56:55
  Cały czas mnie męczy, jak ominąć bezprawny przymus szczepienia noworodków. To się musi jakoś dać zrobić; może wiesz jak?
 • @sigma 22:21:51
  Nie wiem jak z noworodkami, bo w szpitalu nie da się tak zrobić, żeby nam dzieciaka nie dopadła nawiedzona ze szprycą:(. Łebo odwrócisz a ona juz leci i dochodź potem odszkodowania za zrobienie wbrew Twojej woli, za rozporządzenie dzieciakiem z naruszeniem Twoich praw (śmiech pusty)!
  Ale potem to już z górki - mnie jak dotąd nie ukarano za nieszczepienie przychówka. (Uwaga: nie potępiam szczepień jako takich, potępiam sztywne kalendarze mające się do życia jak pięść do nosa.) A nawet gdyby, to chyba bezpieczeństwo dziecka warte więcej niż tych parę złotych?

  Problem polecam uwadze wszystkich rodziców.
 • @bez kropki 13:12:16
  To znaczy, że w ogóle zdołałaś nie zaszczepić swoich dzieci? Czy wystarczy takie oświadczenie woli?
  http://sigma.nowyekran.pl/post/48780,wzor-oswiadczenia-woli-o-odmowie-szczepienia-dla-sanepidu
 • Póki co rodzice w sądach wygrywają z Sanepidem
  Wystarczy poszukać w necie jak sobie radzić, jest dobre radio kontestacja.com w nim cykl Czerwona pigułka polecam odsłuchanie audycji archiwalnych. Jest forum rodziców nieszczepiących i dużo informacji na blogu astromaria. wordpress.com, choć niektórym blog może się nie podobać kobieta robi świetną robotę jeśli chodzi o uświadamianie o szkodliwości szczepień. Znam kilkoro nieszczepionych maluchów od pól rocznego do 3 lat i mają się świetnie w przeciwieństwie do szczepionych, które chorują na to, na co zostały zaszczepione np. przeciwko rotawirusom. Co to za szczepienie co nie chroni, lekarze mówią, że szczepione lżej przechodzi, bzdura musieliby porównać to samo dziecko chorujące na rota przed i po szczepieniu. Natura dobrze to zaplanowała, że od zawsze istniały "choroby wieku dziecięcego" , żeby układ odpornościowy przygotował się do dalszego życia. Dlaczego dzieci lekko przechodzą świnkę, czy ospę wietrzną a dorośli poważnie, łatwo samodzielnie odpowiedzieć.
  Czytałam, że to nie Sawicki, co zresztą nieprawdopodobne, tylko prof. Szyszko był przeciw.
 • ŚWIĘTE SŁOWA !!!
  Niemniej byłbym za przymusowym szczepieniem przeciwko zwykłej sezonowej grypie. Oczywiście z obowiązku szczepienia na podstawie zaświadczenia lekarskiego powinny być zwolnione osoby, u których lekarz stwierdzi przeciwwskazania do szczepienia, osoby, u których szczepionka wywołała niepożądane objawy uboczne lub cierpiące na alergię na skladniki szczepionki oraz osoby przyjmujace leki, przy których szczepienie jest przeciwwskazane.
  Dlaczego jestem za szczepieniami przeciw grypie? Sam biorę je od 17 lat i odczepiły się ode mnie zarówno grypa jak i inne grypopodobne infekcje kładące z wysoką gorączką do łóżka. Zapomniałem co to zapalenie oskrzeli, krtani, wodnisty katar a nawet angina. Owszem ze dwa razy do roku zdarzy mi się jakaś drobna infekcja, ale przebiega ona jak łagodne przeziębienie - zwykle bez gorączki (sporadycznie zdarzy się 37,5 ale to rzadkość), najczęściej jest to łagodny ból gardła oraz słaby katar gtrawjący 2-3 dni, czasem zdarza sie chrypka i słaby kaszel. Taka "choroba" nie wyłącza mnie z normalnego funkcjonowania, nie muszę się kłaść do łóżka. Tak więc odkąd biorę szczepionki to choruję ale bardzo lekko i dużo krócej. Nie dość, że mniej cierpień, to jeszcze oszczędność na lekach, bo słabsza choroba to mniej leków.
  Wiele osób nie szczepi sie przeciwko grypie - niektórzy tylko ze strachu, a potem jak złapie zaraza, to leżą z gorączką 39 st. i wyższą nawet przez 2 tygodnie. Wprowadzenie obowiązku tych szczepień zmniejszyłoby liczbę zachorowan na grypę i grypopodobne infekcje, a co za tym zmniejszyłoby absencję w pracy czy w szkołach.
 • @Gustlik222 01:02:59
  Jeżeli ktoś nigdy nie przechodził żadnej z wymienionych przez Pana chorób, dlaczego chce Pan zmusić go do jakiegoś szczepienia?

  Dlaczego obchodzi Pana czy ktoś leży z gorączką przez 2 tygodnie? Jeżeli ma Pan jakiś powód to proszę przekonać te osoby do szczepienia a nie zmuszać ich ustawą.

  Dlaczego interesuje Pana czyjaś niebecność w pracy czy w szkole? Ludzie nie są Pana niewolnikami, żeby kazał im Pan za pomocą państwa jak najwięcej pracować.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej